Wycieczki do Chile

Jesteśmy polską agencją, która specjalizuje się w kierunku Chile. Dzięki naszym szerokim kontaktom i wielu podróżom mamy możliwość przygotowania wyjątkowych programów wyjazdów do Chile. Realizujemy prywatne wycieczki do Chile, podczas których macie możliwość okrywać różnorodność Chile lub łączyć wybrane regiony Chile z Argentyną lub Boliwią.

Nasza oferta w Chile- najważniejsze informacje

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług wyjazdów do Chile?

Chile to bardzo ciekawy kraj, który wiele razy odwiedzał Tomek. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy także kilka wyjazdów prywatnych którym towarzyszył Tomek m.in. w Atacamie i na północy kraju, Wyspa Wielkanocna czy Parki Narodowe w Patagonii chilijskiej. Te podróże i pobyty zaowocowały kolejnymi kontaktami i pomysłami na to jak „ugryźć” tą pikantną papryczkę.

Kiedy najlepiej jest planować podróż do Chile?

Północne Chile – Atacama
Ten region najlepiej odwiedzać od października do połowy marca.

Południe Chile - Patagonia
Sezon w Patagonii trwa od października do kwietnia choć pogoda bywa tu zmienna przez cały rok. W Patagonii Argentyńskiej i Chilijskiej najcieplejszymi miesiącami są miesiące grudzień, styczeń i luty.

Wyspa Wielkanocna
Między wrześniem a marcem polecamy odwiedzić tajemniczą Wyspę Wielkanocną, która swoją kulturą oraz subtropikalnym klimatem oczaruje wszystkich odwiedzających.

Jak najlepiej zaplanować podróż do Chile?

Podróż do Chile proponujemy planować w połączeniu z wizytą w krajach ościenny tj. Argentyną czy Boliwią. Jeśli chcemy zobaczyć Patagonię podróż do Chile możemy rozszerzyć od Park Narodowy Lodowców w Argentynie. Podobnie jak wyprawy 4x4 w regionie Atacama możemy bardzo fajnie łączyć z trawersami Boliwii i Argentyny. Wyjątkową atrakcją w Chile jest Wyspa Wielkanocna.

Czy podróżowanie po Chile jest bezpieczne?

Chile należy do najlepiej rozwiniętych krajów Ameryki Łacińskiej, co ma także wpływ na poczucie bezpieczeństwa. Tradycyjnie jesteśmy najbardziej narażeni w dużych miastach, w tym przypadku w Santiago de Chile. Naszym sposobem na bezpieczną podróż jest proponowanie hoteli w dobrych lokalizacjach, które dają gwarancję bezpieczeństwa.

Jak najlepiej poruszać się po Chile?

Z uwagi na położenie i specyfikę geograficzną kraju najwygodniejszym środkiem transportu jest samolot. Siatka połączeń jest bogata i zapewnia możliwość łatwego przemieszczania się pomiędzy najbardziej odległymi punktami.

Jakie dokumenty są potrzebne do podróży do Chile?

Do wjazdu do Chile potrzebny jest paszport ważny przynajmniej przez 6 miesięcy od daty planowego wylot z Brazylii. Przy kontroli paszportowej urzędnik zapyta Was o długość pobytu oraz miejsce pobytu – wystarczy podać adres jednego z hoteli na trasie.

Czy do wyjazdu do Chile potrzebne są wizy?

Obywatele polscy przebywający w Chile w celach turystycznych do 90 dni nie potrzebują wiz.

Zobacz przykładowe programy wyjazdów do Chile

Zachęcamy do zobaczenia naszych wybranych programów oraz do kontaktu. Każdą podróż do Chile przygotowujemy w oparciu o indywidualne preferencje i wymagania. Dopasowujemy program do Waszych oczekiwań lub redagujemy go w oparciu o Wasze zainteresowania.

The best of Chile! Wycieczka do Chile.

Liczba dni - 14
Grupa 8 osobowa
5390 usd/os
Czytaj więcej

Parki Narodowe Chile

Data wyjazdu: od listopada do marca
Liczba dni - 14
Grupa 4 osobowa
3350 USD/so. Opcja z Torres del Paine
Czytaj więcej

Kosmiczna Atakama i Uyuni 4x4

Data wyjazdu: od września do grudnia; od marca do maja
Liczba dni - 13
Grupa 4 osobowa
2990 usd/os
Czytaj więcej
Masz pytania?
Napisz do nas Zadzwoń do nas