Oko w oko z wielorybem

Liczba dni
5
Grupa 6 os.
550 usd/so
Cena orientacyjna uwzględnia prywatne transfery, wycieczki opisane w programie z wyżywieniem, hotel **** ze śniadaniem w pokojach 2os. Poza ceną: opcje i dodatkowe wyżywienie, bilety lotnicze do/z Patagonii, ubezpieczenie.
Dowiedz się więcej!

Zapraszamy w wyjątkową podróż na Półwysep Valdés w argentyńskiej Patagonii. Miejsce to przed wiekami nazywane było przez żeglarzy Schronieniem potworów, stanowi dziś jedyny taki w skali świata  rezerwuar fauny morskiej. Półwysep Valdés to przede wszystkim jedna z ostatnich enklaw wielorybów (waleń południowy), którą wykorzystują one do odpoczynku i rozrodu. Od czerwca do grudnia te wielkie ssaki morskie migrują właśnie tutaj. Choć najlepszy okres na doświadczenie ich obecności rozpoczyna się w sierpniu i trwa do końca listopada. Podczas tej podróży spotkasz się oko w oko z tym wspaniałym stworzeniem obserwując je z łodzi oraz podczas wycieczki kajakowej! Zobacz jak to może wyglądać:

Wieloryby to jeden z gatunków jaki tu spotkamy. Półwysep jest także domem dla dużych populacji słoni i lwów morskich, delfinów, orek oraz setek tysięcy pingwinów Magellana.

Zapraszamy w podróż, podczas której doświadczysz bezpośredniego, bardzo bliskiego kontaktu z fauną morską oraz pięknem patagońskiego krajobrazu. Ilość zwierząt i łatwość ich obserwacji w naturalnym środowisku oraz dobrze przygotowany przez nas program sprawą, że wizyta w tej części Patagonii będzie ważnym doświadczeniem.

Plan wycieczki
Mapa wycieczki
Dzień 1 Przylot do Puerto Madryn. Transfer do hotelu ****. Nocleg.
Dzień 2 Po śniadaniu prywatna wycieczka do Puerto Piramides. Rejs łodzią i podziwianie wielorybów. Następnie wizyta w estancji i oglądanie kolonii pingwinów Magellana, słoni morskich oraz orek! Powrót od hotelu wieczorem. Nocleg ****.
Dzień 3 Po śniadaniu przejazd do Zatoki San José. Wyprawa kajakowa i oglądanie wielorybów, lwów morskich i uchatek. Obiad na plaży. Spacer po klifach. Powrót do hotelu po południu. Nocleg ****.
Dzień 4 Po śniadaniu czas wolny. Możliwość skorzystania z opcji dodatkowych jak snorkeling z uchatkami (kolonia ok 500sztuk!). Nocleg ****.
Dzień 5 Śniadanie w hotelu. Przejazd na lotnisko. Zakończenie wycieczki.
Zobacz inne propozycje

Najpiękniejsze kadry Patagonii

Data wyjazdu: od listopada do maja
Liczba dni - 14
Grupa 8os
2990 usd/os
Lodowce, wzgórza, przestrzeń oraz wino. Patagonia i Mendoza. Wyjątkowa wyprawa do krainy lodowców z fotografem. Tajniki najlepszych win i piękno Mendozy.
Czytaj więcej

Argentyna północna - Salta

Data wyjazdu: cały rok
Liczba dni - 12
Grupa 4 osobowa
2190 usd/os
Czytaj więcej

Patagonia extrema!

Data wyjazdu: od września do kwietnia
Liczba dni - 14
Grupa 4 osobowa
3150 usd/os
Czytaj więcej

Magia Patagonii Południowej

Data wyjazdu: od września do maja
Liczba dni - 13
Grupa 4 osobowa
2850 usd/os
Czytaj więcej

Niezwykła Argentyna: Ibera, Wodospady Iguazu i kolorowe wzgórza Salty

Data wyjazdu: od marca do grudnia
Liczba dni - 14
Grupa 4 osobowa
2920 USD/os
Czytaj więcej

Kosmiczna Atakama i Uyuni 4x4

Data wyjazdu: od września do grudnia; od marca do maja
Liczba dni - 13
Grupa 4 osobowa
2990 usd/os
Czytaj więcej

Rejsy i wyprawy na Antarktydę

Data wyjazdu: od 3.11.2021 do 4.04.2022
Liczba dni - min. 11
osobę
od 4650 usd/os
Czytaj więcej

Pampa na koniach - wodospady Iguazu

Data wyjazdu: cały rok
Liczba dni - 14
Grupa 6 os
1990 usd/os
Czytaj więcej
Masz pytania?
Napisz do nas Zadzwoń do nas