Zobacz obiekty gotowe do Olimpiady w Rio 2016

Olimpiada w Brazylii

Do Olimpiady w Rio 2016 zostały mniej niż 2 miesiące. Na razie przed nami jeszcze emocje piłkarskie ale niebawem oczy całego świata zwrócą się za Ocean.

To będą wyjątkowe Igrzyska i pierwsza Olimpiada w historii sportu, która odbędzie się w Ameryce Południowej. W sumie 10 tysięcy sportowców z ponad 200 krajów weźmie udział w zmaganiach o medale. Znicz Olimpijski już 4 sierpnia dotrze do Rio de Janeiro, aby 5 sierpnia podczas Ceremonii Otwarcia na stadionie Maracanã oficjalnie zapłonąć i tym samym rozpocząć to największe wydarzenie sportowe świata.

Wiele emocji, zachwytów, zaskakujących przeżyć i zwrotów akcji,  to wszystko już za niedługo. Dziś przedstawiamy video z 44  eventach testowych, które miały miejsce w obiektach olimpijskich. Niezwykła okazja podróży po miejscach, które już niedługo staną się świadkami pierwszej Olimpiady na kontynencie południowoamerykańskim:

 

Źródło: You Tube, official Rio 2016 page.

Przygotowania do Olimpiady trwały 7 lat, ale przygotowania do twojego wyjazdu możesz rozpocząć nawet teraz.
Skontaktuj się z nami. Pomożemy w organizacji Twojego wyjazdu na Olimpiadę info|rimac.com.pl| |info|rimac.com.pl lub tel. +48 510 645 115.

Masz pytania?
Napisz do nas Zadzwoń do nas