Wycieczka do Amazonii

Liczba dni
5
Cena za osobę przy grupie 10 os
2200 pln/os
Cena orientacyjna za wszystkie świadczenia wg programu w tym transfery, zakwaterowanie, wyżywienie i opiekę przewodnika lokalnego. Cena nie zawiera biletów lotniczych do/z Amazonii (Manaus),kolacji w Manaus i opcji.
Dowiedz się więcej!

Pobyt w Amazonii to propozycja dla tych z Was, którzy szukają pomysłu na częściowe zagospodarowanie dłuższego wyjazdu lub na poznanie tego wyjątkowego miejsca.

Proponujemy spędzenie 5 dniu w sercu Amazonii. Podczas pobytu zwiedzimy brazylijską stolicę Amazonii - Manaus oraz spędzimy kilka dni w selwie. Miejsca jakie proponujemy są przez nas sprawdzone. Czekają na Was nasi przewodnicy, którzy będą się Wami opiekować przez cały czas.

Przygotowana przez nas wycieczka do Amazonii jest skondensowaną dawką przygody z tym największym lasem świata. Poznajemy miasto Manaus oraz zabierzemy Was na całodzienny prywatny rejs po okolicach Manaus. Przez ten czas zobaczycie wyjątkowe miejsca i obiekty jak m.in. jedyna tak dobrze zachowana fazenda kauczukowa czy Rezerwat Indian Tupe.

Następnie spędzicie 3 dni i 2 noce w ekolodge z dala od cywilizacji. Tam poczujecie co znaczy noc w selwie, poznacie tajniki amazońskich roślin, będziecie łowić piranie a przy odrobienie szczęścia złapiecie kajmana.

Zobacz szczegółowy program wyjazdu i skontaktuj się z nami.

Plan wycieczki
Mapa wycieczki
Dzień 1 Przylot do Manaus. Transfer do hotelu ****. Czas wolny. W zależności od repertuaru możliwość wyjścia do Opery Amazońskiej (opcja).
Dzień 2 Zwiedzanie miasta. Wizyta na targu połączona z degustacją soków z owoców egzotycznych. Rejs łodziom wokół Manaus, podczas którego odwiedzisz rezerwat Indian Tupe, popływasz z delfinem rzecznym, zwiedzisz fazendę kauczukową oraz zjesz pyszne ryby na plaży.
Dzień 3 Przejazd do selwy amazońskiej (łódka, minibus, kanoe ok. 4godz). Zakwaterowanie w bungalowach. Obiad. Czas wolny lub połów piranii. Kolacja. Wieczorny rejs po rzece w poszukiwaniu nocnych drapieżników (m.in. kajmanów).
Dzień 4 O świcie rejs w celu podglądania i posłuchania ptaków. Śniadanie, Czas wolny na odpoczynek. Po obiedzie wycieczka po selwie z lokalnym przewodnikiem. Następnie wizyta u mieszkańców, obejrzenie upraw manioku. Powrót do ośrodka wieczorem. Kolacja. Możliwość zorganizowania nocy w hamakach.
Dzień 5 Po śniadaniu czas wolny. Następnie powrót do Manaus (kanoe, minibus, łódka - ok. 4 godz). Transfer na lotnisko.
Pliki do pobrania
Zobacz inne propozycje

Brazylia the best of...

Data wyjazdu: cały rok
Liczba dni - 16
Grupa 8 os
9900 pln/os
Czytaj więcej

Karnawał atrakcji - incentive

Data wyjazdu: cały rok
Liczba dni - 8
Cena za osobę
do uzgodnienia
Czytaj więcej
Have questions?
Write to us Call us