Wyprawa na Antarktydę

Liczba dni
15
Cena za osobę od
20500pln
Cena orientacyjna za 10 dniowy rejs w kajucie 3 osobowej. Cena nie zawiera kosztu biletów lotniczych międzynarodowych i wewnętrznych oraz innych świadczeń przed i po rejsie.
W drogę!

Ekspedycja rozpocznie się w Ushuaia - najbardziej wysuniętym na południe mieście świata. W planie podróż między wąskimi cieśninami, zejścia na ląd, obserwacja flory i fauny - w tym kolonii pingwinów. Finalnie program weryfikują warunki pogodowe. W trakcie rejsu będą Ci towarzyszyć marynarze, którzy są doskonale przygotowani do eksploracji lodowych terytoriów. Nasi przyrodnicy będą się dzielić swoją ogromną wiedzą podczas wykładów i prywatnych rozmów.

Rejsy trwają 10 dni. Do tego należy doliczyć czas na dotarcie do Ushuaia z Buenos Aires. Na miejscu należy być dzień wcześniej. Licząc 2 dni na podróż z/do Polski należy założyć minimum 2 tygodnie na taką wyprawę.

Sezon trwa od połowy listopada do początku kwietnia. Ceny rejsu oscylują w granicach od 5500 do 15000 USD/os w zależności od terminu i rodzaju kajuty. Tańsze opcje są szybko sprzedawane zatem warto zaplanować taki wyjazd min. pół roku wcześniej.
 

Zobacz inne programy wyjazdów

Ziemia Ognista - Patagonia

Data wyjazdu: od września do maja
Liczba dni - 14
Grupa 8 osób
12550pln/os
Czytaj więcej

Patagonia - Mendoza

Data wyjazdu: od września do maja
Liczba dni - 14
Grupa 6 os
10450pln/os
Czytaj więcej

Argentyna północna - Salta

Data wyjazdu: cały rok
Liczba dni - 12
Grupa 4 osobowa
9890pln/os
Czytaj więcej

Pampa na koniach - wodospady Iguazu

Data wyjazdu: cały rok
Liczba dni - 14
Grupa 6 os
9150pln/os
Czytaj więcej