Karnawał atrakcji - incentive

Liczba dni
8
Cena za osobę
do uzgodnienia
Dowiedz się więcej!

Wyjazd o charakterze Incentive Travel. Zwiedzanie Brazylii połączone z integracją i motywacją zespołu. Wycieczka ta będzie świetnym zwieńczeniem długofalowych działań marketingowych lub motywacyjnych. Program możemy adaptować do różnych koncepcji i scenariuszy.

W trakcje wycieczki:

  • zobaczymy najważniejsze miejsca w Rio z innej perspektyw (jeepy, rowery),
  • wprowadzimy w klimat największej imprezy świata czyli karnawału w Rio,
  • nauczymy uczestników tańczyć sambę i robić brazylijskie drinki,
  • sprawdzimy waszą kondycję i umiejętności nawigacji,
  • dostarczymy wielu niezapomnianych wrażeń.
Plan wycieczki
Mapa wycieczki
Dzień 1 Przylot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu. Czas na odpoczynek. Uroczysta kolacja z bogatym wyborem dań lokalnych oraz karnawałowym show tanecznym.
Dzień 2 Rio de Janeiro Jeep Tour. Przejazd jeepami przez Park Tijuca w kierunku Corcovado. Wejście pod statuę Chrystusa Odkupiciela. Lunch w zabytkowej dzielnicy Santa Teresa z muzyką na żywo i widokiem na Rio. Wieczorem impreza z sambą live!
Dzień 3 Przejazd rowerami przez najpiękniejsze plaże Rio. Następnie mecz Brazylia - Polska w siatkówkę lub piłkę nożną na plaży Copacabana. Wieczorem wizyta w jednej z najlepszych szkół samby.
Dzień 4 Przejazd do Buzios. Obiad w klimatycznej restauracji w centrum miasta. Czas wolny przy basenie. Wieczorem impreza taneczna w hotelu lub wyjście na miasto.
Dzień 5 Rejs - Piraci Karaibów po najpiękniejszych plażach Buzios. Na pokładzie muzyka, napoje i przekąski. Wieczorem impreza w hotelu lub wyjście do klubu.
Dzień 6 Rajd autami buggy. Uczestników dzielimy na drużyny. Każda musi dotrzeć w wyznaczone miejsce i wykonać kilka zadań. Pomysłowość i kreatywność zostaną nagrodzone. Obiad na plaży. Czas wolny. Wieczorem uroczyste.
Dzień 7 Przejazd do Rio de Janeiro. Lunch w kolonialnej restauracji w centrum miasta. Następnie przejazd na Głowę Cukru. Lot helikopterem nad Chrystusem, centrum i Copacabana. Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.
Dzień 8 Przylot do Polski. Zakończenie wyjazdu.
Zobacz inne propozycje

Brazylia the best of...

Data wyjazdu: cały rok
Liczba dni - 16
Grupa 8 os
od 2250 USD/os
Czytaj więcej

Wycieczka do Amazonii

Data wyjazdu: cały rok
Liczba dni - 5
Cena za osobę przy grupie 10 os
510 usd/os
Czytaj więcej
Masz pytania?
Napisz do nas Zadzwoń do nas