Namibia wyprawa w głąb Afryki

Liczba dni
12
Cena za osobę przy 14 os
2990USD
Cena zawiera: przelot do/z Namibii, zakwaterowanie w tym 4 noce w hotelach/resortach ze śniadaniem, wynajem aut 4x4, paliwo, program rozwojowy, wiza, wstępy do Parków oraz koordynacja. Cena nie zawiera pozostałego wyżywienia.
Dowiedz się więcej!

Zapraszamy Cię w podróż do najpiękniejszych miejsc Namibii.  Będzie to podróż przez pustynie łączące się z morzem, kosmiczne formacje skalne, kaniony  oraz sawanny pełne dzikich zwierząt.  Wszystko to w jednym miejscu, jednym kraju, podczas jednej podróży

Towarzyszyć nam będą doświadczeni psychoterapeuci Hanna Listek i Bartek Kozłowski. Dzięki nim, po dniu pełnym wrażeń, będziesz miał możliwość spotkać się ze swoimi zasobami wewnętrznymi, talentami, ale też ograniczeniami, blokadami.  To podróż ku otwarciu się na emocje, na energię ciała i serca.

Podczas wyprawy przemierzymy ok 2500 km po bezdrożach Namibii. Poruszać się będziemy autami 4 x 4 typu Toyota Hilax. Sami prowadzimy samochody. Każde z aut mieści 4 osoby. Auta wyposażone są w udogodnienia kampingowe oraz mają rozkładane na dachach namioty. W każdym namiocie mieszczą się 2 osoby. W ten sposób spędzimy połowę noclegów pozostałe noce w hotelach i resortach.

Koordynatorem wyjazdu jest Paweł Hammer, doświadczony pilot i organizator turystyczny.

Napisz do nas i dowiedz się więcej info|rimac.com.pl| |info|rimac.com.pl. Poznaj program szczegółowy wyprawy. Zapisy do 21.02.2022.

 

Plan wycieczki
Mapa wycieczki
29.04.2022 14:30 wylot z Warszawy do Frankfurtu 21:45 wylot z Frankfurtu do Windhuk
30.04.2022 09:05 przylot do Windhuk.Odprawa paszportowo-bagażowa.Przejazd do hotelu nad jeziorem 100km. Spacer po game reserve. Spotkanie powitalne.
01.05.2022 Poranna sesja i śniadanie Przejazd 4x4 w kierunku gór Naukluft ok. 170 km. Trekking Szlakiem Oliwnym. Obiad w restauracji lub w formie pikniku. Przejazd do Sesriem ok. 250km. Nocleg na kampie w namiotach. Spotkanie przy ognisku.
02.05.2022 Wczesna pobudka i przejazd na Pustynię Namib. Wschód słońca na wydmie. Następnie jedziemy do Sossusvle i słynnej Deadvlei. Nocleg na kampie. Krąg przy ognisku.
03.05.2022 Poranna sesja yoga, oddech. Przejazd do Solitaire 90 km na szarlotkę i kawę. Następnie ruszamy w Swakopmund ok 280 km nad morze. Zakwaterowanie w hotelu ****. Kolacja w restauracji z owocami morza.
04.05.2022 Poranna sesja. Po śniadaniu przejazd nad morze. Rejs katamaranem z z nabrzeża Walvis Bay Waterfront. Podziwiamy tutejszą faunę morską. Po południu warsztaty rozwojowe. Nocleg.
05.05.2022 Po śniadaniu wyjazd w kierunku Wybrzeża Szkieletów. Zobaczymy m.in. Cape Cross największą na świecie kolonię uchatek. Nocleg w klimatycznym kampie. Spotkanie w kręgu przy ognisku.
06.05.2022 Poranna sesja. Przejazd w kierunku Parku Etosha. Po drodze zatrzymamy się w skansenie (ok.200km3godz) gdzie spotkamy ludzi Himba ok.200km. Dalszy przejazd i nocleg w klimatycznym kampie. Wieczorem możliwość oglądania zwierząt przy wodopoju. Spotkanie przy ognisku.
07.05.2022 Poranna sesja yogi. Po śniadaniu rozpoczynamy całodzienne safari w Parku Etosha Jest to jedno z najlepszych miejsc w Afryce do obserwacji zwierząt, spotkamy tu "Wielką Czwórkę". Nocleg w Onkoshi Resort. Wieczorne warsztaty rozwojowe.
08.05.2022 Poranna sesja. Po śniadaniu przemierzymy Etosha i kierujemy się do Windhuk ok 560km. Zdajemy auta. Nocleg w hotelu.
09.05.2022 Po śniadaniu zapraszamy na spacer po stolicy Namibii. Po południu spotkanie podsumowujące wyjazd. 19:00 wylot do Europy.
10.05.2022 Przylot do Polski o 09:05. Zakończenie wyjazdu.
Zarys programu rozwojowego

Każdy dzień rozpoczniemy pracą z ciałem, oddechem, elementami jogi i medytacji. Program podróży będzie urozmaicony codziennymi spotkaniami w kręgu, dzieleniem się swoimi doświadczeniami i przeżyciami, otwieraniem się na siebie i innych.

Będziesz też miał/a okazję do pracy warsztatowej pogłębiającej kontakt z sobą i wzmacniającej zaufanie do siebie w relacji z innymi.

Zarys programu:

1. Poranna praca z ciałem (joga, praca z oddechem i praca z uważnością ) (proponujemy przed śniadaniem),
2. Wieczorem spotkanie w kręgu i dzielenie się swoimi przeżyciami, doświadczaniem przyrody oraz relacji z ludźmi.
3. Proponujemy dwa dni warsztatowe których celem będzie pogłębienie relacji z sobą, wewnętrznej integracji, poczucia połączenia z energią życia, obszarami swojej sprawczości, talentów i ograniczeń. - (jeśli będzie potrzeba to nie ma problemu z pracą warsztatową w większej ilości dni.)
4. Możliwość indywidualnych konsultacji - dwie godziny w ciągu dnia - Hania i Bartek.

Trenerzy

Hanna LisekHanna Listek

Psycholożka, psychoterapeutka w nurcie Gestalt, seksuolożka kliniczna. Od 2008 r kieruje pracownią psychologiczną, w ramach której zajmuje się badaniami i diagnozą, prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz par, warsztaty terapeutyczne i rozwojowe.

Przez wiele lat była managerem w branży doradztwa
personalnego i zawodowego, zarządzała zespołami psychologów i konsultantów realizujących projekty HR.

Mama dwójki dorosłych dzieci, jej pasją jest sport, joga oraz podróżowanie.

 

Bartosz KozłowskiBartek Kozłowski

Przedsiębiorca i biznesmen, który odkrył w sobie żyłkę̨ podróżnika. Od kilku lat razem ze swoją partnerką Hanią prowadzi Pracownię Psychoterapii. W swojej pracy psychoterapeutycznej koncertuje się̨ na holistycznym podejściu do człowieka oraz bioenergetyce. Jest praktykiem ścieżki Zen w podejściu linii Pusta Chmura - Willigisa Jagera. Swoje podróże dzieli pomiędzy wodne głębiny,  górskie pasma, oraz eksplorację najdalszych zakątków świata. Współprowadzi męskie kręgi, prowadzi treningi i warsztaty rozwojowe. Ojciec dwójki dorosłych dzieci.

http://psychoterapia-slask.com/

Koordynator wyprawy

Paweł HammerPaweł Hammer

Doświadczony pilot, przewodnik i organizator turystyczny. Założyciel agencji RIMAC. Od ponad 10 lat przemierza świat w poszukiwaniu przygód i pokazuje go innym. Głodny poznania Afryki, wyzwań i nowych konceptów łączących turystykę z elementami poznawczymi.

Zapisz się już dziś

Napisz od nas i dowiedz się więcej info|rimac.com.pl| |info|rimac.com.pl. Poznaj program szczegółowy wyprawy. Zapisy do 23.02.2022.