Wyspa jak wulkan gorąca

Hawana, Kuba

Liczba dni: do ustalenia
Rodzaj: Koneser

Zobacz najważniejsze miejsca na Kubie i odpocznij na plaży. Wycieczka do Hawany i Varadero. Prywatne zwiedzanie kolonialnej Hawany. Wizyta w fabryce cygar. Hawana nocą. Relaks w Varadero i 10 wycieczek do wyboru. Zwiedzaj Kubę na swój sposób!

W trakcie wycieczki:

  • poczujesz klimat kubańskiej ulicy
  • zamieszkasz w prywatnym mieszkaniu
  • odwiedzisz najciekawsze miejsca Hawany
  • zobaczysz prowincję Kuby
  • spędzisz miło czas na plaży
  • będziesz mógł skorzystać z wycieczek dodatkowych w Varadero

Czy można zobaczyć, jak wygląda prawdziwa Kuba? Można! Z nami zwiedzisz najważniejsze punkty wyspy, skorzystasz z jej uroków i dobrodziejstw w najlepszy możliwy sposób. Szeroka gama dodatkowych atrakcji sprawi, że nie będziesz miał czasu na nudę. Wykorzystaj maksymalnie swoje wakacje na Kubie. Zobacz, co możemy ci zaoferować.

Havana - stolica Karaibów. Dwa dni z polskim przewodnikiem w Havanie. Jedno z najpiękniejszych miast Ameryki Łacińskiej. Kolonialny klimat. Auta z lat 60tych. Brukowane ulice, majestatyczne place oraz wspaniali ludzie.

Varadero - najpopularniejszy kurort wakacyjny na Kubie, dobrze rozwinięta infrastruktura hotelowa, oferta noclegu w hotelach 3, 4 i 5* z bezpośrednim dostępem do plaży. 

DZIEŃ 1. Przelot na Kubę. Prywatny transfer do prywatnego apartamentu w centrum Havany. Kolacja w okolicznej restauracji we własnym zakresie. 

 

W TRAKCIE WYJAZDU 

  • Havana stolica Karaibów! Dwa dni z polskim przewodnikiem w Havanie. Jedno z najpiękniejszych miast Ameryki Łacińskiej. Kolonialny klimat. Auta z lat 60tych. Brukowane ulice, majestatyczne place oraz… wspaniali ludzie.

Opcje za dnia: zwiedzanie Starówki (UNESCO), wizyta w barze Hemingwaya, obiad z koncertem na tarasie zabytkowej restauracji, wizyta w fabryce cygar, wizyta w Białym Domu i Muzeum Rewolucji, targ miejski. Zwiedzenie z polskim przewodnikiem i transportem zabytkowym autem.

  • Varadero – Najsłynniejszy Kubański Kurort

Przejazd do najsłynniejszego kurortu na Cubie – Vardadero. Zakwaterowanie w hotelu Iberostar. Na miejscu pełne wyżywienie i napoje. Co wieczór show oraz dyskoteka. 

 

OSTATNI DZIEŃ 

Śniadanie w hotelu. Czas wolny na korzystanie z infrastruktury hotelowej. Transfer do Hawany. Przelot do Polski.

Formularz kontaktowy

Obowiązek informacyjny

Wypełniając formularz kontaktowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Paweł Hammer RIMAC w celach kontaktowych.

* - pola wymagane