Wycieczki do Peru

Organizujemy podróże do Peru na zamówienie. Zapewniamy wysoki standard i pełną opiekę. Z nami zwiedzisz Peru na swój sposób.

Peru to kraj niezwykły pod wieloma względami. Posiada aż ponad 2000 kilometrów linii brzegowej, którą dzieli z największym oceanem na świecie – Oceanem Spokojnym, zaś od wschodu ma dostęp do najwyższych gór na kontynencie południowoamerykańskim – Andów. Dużą część kraju zajmują także „Zielone Płuca Świata” – tajemnicza Amazonia, w której po dziś dzień można podziwiać endemiczne gatunki fauny i flory niespotykane nigdzie indziej na świecie. Pod względem powierzchni jest to kraj cztery razy większy od Polski. Na terenie Peru znajduje się dziesięć miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO i jest to kraj o największej liczbie takich obiektów na liście w skali całego kontynentu.

Liczne, znane na całym świecie zabytki oraz pozostałości po Imperium Inkaskim, malownicze, wręcz magiczne krajobrazy, święte miejsca, kultura indiańska oraz niezwykła kuchnia, która w 2015 roku już po raz czwarty została ogłoszona najlepszą kuchnią na świecie. To tylko początek tego, co możesz zobaczyć!

Zorganizujemy dla Ciebie lub twojej agencji:

  • wyjazd dla grup zorganizowanych do Peru,
  • wyjazd firmowy i wyjazd integracyjny (incentive travel) w Peru,
  • indywidualne wakacje w Peru,
  • rodzinne wakacje w Peru,

Zapewniamy pełną obsługę na miejscu, w tym:

  • polski przewodnik po Peru,
  • ciekawe aktywności,
  • prywatne transfery,
  • rezerwacja hoteli.

Przypominamy, że nasze wyjazdy są szyte na miarę. Mamy doświadczenie w organizowaniu wyjazdów z okazji urodzin, rocznic i innych wydarzeń. Jeżeli chcesz odkryć Peru i Boliwię w specjalnie dla Ciebie zorganizowanej podróży - napisz info@rimac.com.pl lub zadzwoń: 510-645-115 - razem zaplanujemy wycieczkę Twojego życia! Zapraszamy!

Zobacz przykładową ofertę wyjazdu do Peru

Tylko u nas
Wyprawa do Kraju Inków

Wyprawa do Kraju Inków

Liczba dni: 15 dni
Rodzaj: Koneser
Wyjątkowe połączenie Peru i Boliwii. Kraina Inków, rejs po Amazonce, noc w Andach, najwyższa stolica świata - La Paz. Warsztaty kuchni
czytaj więcej