Karnawał w Rio

Rio Brazylia

Liczba dni: 13
Data wyjazdu: luty 2018
Rodzaj: Koneser

Właśnie rozpoczyna się Karnawał -  wyjątkowy czas balów i zabaw, a najsłynniejszym na całym świecie jest... Karnawał w Rio! Jak co roku rozpoczynają go pokazy szkół samby z drugiej ligi, a po dwóch dniach do konkursu włączają się szkoły z pierwszej ligi (jest to tzw. Grupa Specjalna). Obchody kończą się Paradą Mistrzów – pokazem tańca 6 najlepszych Szkół Samby - zwycięzców Karnawału 2018. Wszystkie pokazy mają miejsce na słynnym Sambodromie, który wybudowano specjalnie po to, aby organizować na nim pokazy samby. Ze względu na ceny biletów wstęp na pokaz nie jest dostępny dla wszystkich, co dodaje całemu wydarzeniu prestiżu i wyjątkowej atmosfery. 

Zabawa w Rio może być świetnym uzupełnieniem wycieczki po Brazylii. Zachęcamy do odwiedzenia najpiękniejszych wodospadów Ziemi - Iguazu - 7 Cudu Świata oraz do odpoczynku w brazylijskim Saint Tropez - pięknym kurorcie w Buzios. Skontaktuj się z nami i wybierz się w podróż życia!

DZIEŃ 1.

Wylot do Brazylii przez jedno z europejskich lotnisk. Przylot do Foz de Iguazu i zakwaterowanie w hotelu.

DZIEŃ 2.

Przejazd do Argentyny. Zwiedzanie najpiękniejszych wodospadów świata - wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO Wodospadów Iguazu.

DZIEŃ 3.

7 Cud Świata - Wodospady Iguazu od brazylijskiej strony 

DZIEŃ 4.

Dzień wolny na relaks lub dodatkowe atrakcje. Tego dnia proponujemy zwiedzanie Elektrowni i zapory Itaipu, wyjazd do selwy lub Latin Show

DZIEŃ 5.

Wymeldowanie z hotelu - przejazd do kurortu. Po drodze na lotnisko wizyta w największym sklepie z pamiątkami w Brazylii. Przelot do Rio de Janeiro oraz przejazd do Buzios - brazylijskiego Saint Tropez.

DZIEŃ 6-8.

Odpoczynek w kurorcie. Dla chętnych i szukających wrażeń zapraszamy na dodatkowe atrakcje - rejs statkiem turystycznym, prywatny rejs statkiem, wynajęcie buggy
i przejażdżka po plażach Buzios.

DZIEŃ 9.

Przejazd do Rio de Janeiro. Zakwaterowanie w hotelu przy słynnej Copacabanie. Udział w ulicznych imprezach karnawałowych.

DZIEŃ 10.

Wycieczka po Rio z przewodnikiem. Odwiedzimy najsłynniejsze symbole Brazylii, w tym statuę Chrystusa Odkupiciela. 

DZIEŃ 11.

Finałowa parada Karnawału 2017 - wielka i wyjątkowa Parada Mistrzów. Na słynnym Sambodromie bawimy się białego rana!

DZIEŃ 12.

Po śniadaniu w hotelu czas wolny na spacer lub udział w Ipanema Hippie Fair - wyjątkowym markecie, gdzie możemy zakupić znakomite pamiątki. Po obiedzie transfer na lotnisko i przelot do Polski.

DZIEŃ 13.

Powrót do Warszawy, Zakończenie wycieczki.

Formularz kontaktowy

Obowiązek informacyjny

Wypełniając formularz kontaktowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Paweł Hammer RIMAC w celach kontaktowych.

* - pola wymagane