Karnawał atrakcji

Rio de Janeiro i okolice

Liczba dni: 8
Rodzaj: Incentive

Wyjazd o charakterze Incentive Travel. Zwiedzanie Brazylii połączone z integracją i motywacją zespołu. Wycieczka ta będzie świetnym zwieńczeniem długofalowych działań marketingowych lub motywacyjnych. Program możemy adaptować do różnych koncepcji i scenariuszy.


W trakcje wycieczki:

  • zobaczymy najważniejsze miejsca w Rio z innej perspektyw (jeepy, rowery),
  • wprowadzimy w klimat największej imprezy świata czyli karnawału w Rio,
  • nauczymy uczestników tańczyć sambę i robić brazylijskie drinki,
  • sprawdzimy waszą kondycję i umiejętności nawigacji,
  • dostarczymy wielu niezapomnianych wrażeń.

Zapewniamy pełną obsługę na miejscu. Ciekawe aktywności i wyselekcjonowane miejsca. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników. Pomożemy w adaptacji programu do indywidualnych wymagań. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Wspólnie możemy zorganizować wyjątkową podróż.

Rio de Janeiro – radosne i beztroskie, słynie ze swych pięknych plaż i corocznego karnawału. Położone między granitowymi szczytami wzgórz, a Zatoką Guanabara, może zachwycić niejednego przybysza. Rio przez wiele lat było stolicą Brazylii o czym przypomina kolonialne centrum. Mieszkańcy miasta ponad wszystko cenią sobie wypoczynek i jak nikt inny umieją korzystać z życia. Codziennie na kilkunastu plażach w obrębie miasta, w tym na najsłynniejszej Copacabanie, tysiące mieszkańców i przyjezdnych spędza czas opalając się lub grając w piłkę. 

Buzios (Armação dos Búzios) to turystyczna enklawa położona 160km od Rio. Miasto założyli piraci i handlarze niewolników końcem XVII w. Do lat 60. Była tu rybacka wioska odwiedzaną przez mieszkańców Rio. W latach 60. wakacje spędzała tu Brigitte Bardot, której bardzo spodobało się to miejsce. Od tej pory mówi się o brazylijskim Saint-Tropez. Búzios położone jest na półwyspie, który oblewają chłodne wody Oceanu, z jednej strony i cieplejsze wody zatoki z drugiej strony. Jest tu ponad 20 plaż i wiele malowniczych zatok.

WYBRANE ATRAKCJE

Uroczysta kolacja z występem artystycznym. Indiańskie stroje, kolorowe dekoracje i pokazy taneczne. 500lat historii Brazylii opowiedziane prze taniec.

Rio by night czyli wyjazd do imprezowej dzielnicy Lapa, która nigdy nie zasypia. Szalona noc w jednym z 10 najlepszych klubów świata. Na trzech piętrach budynku, który kiedyś był antykwariatem znajduje się ponad 10.000 eksponatów z epoki kolonialnej. Dodatkowo do dyspozycji gości dwa parkiety do tańca, dwie sale z muzyką na żywo i mechaniczną oraz kilka barów.

Mecz na plaży to sportowa rywalizacja z damsko-męską drużyną lokalną na najsłynniejszej plaży świata. Okolicznościowe koszulki, leżaki zamiast trybun oraz stoisko ze świeżymi sokami.

Wizyta w szkole samby to wyjątkowa okazja do obejrzenia przygotowań do parady karnawałowej, największej imprezy świata. Oszałamiający dźwięk sekcji dętej tzw. baterias, energetyczny taniec oraz piękne karnawałowe stroje, czyli karnawał na wyciągnięcie ręki. Podczas wizyty przeprowadziny kurs samby i gry na instrumentach perkusyjnych.

Wyścig pojazdami buggy. Świetna okazja do integracji zespołu oraz element pozytywnej rywalizacji. Zabawa zmusza do wyjścia poza utarte schematy i do twórczego myślenia. Poznanie półwyspu na własną rękę i interakcja z mieszkańcami są dodatkową zaletą tej aktywności.

Sprawdzone restauracje. Oryginalny wystrój, wyjątkowe lokalizacje oraz pyszna kuchnia. Polecamy sprawdzone restauracje, które sprawią że goście na długo zapamiętają smak Brazylii.


DZIEŃ 1.
Spotkanie z grupą na lotnisku. Przelot do Brazylii przez jeden z europejskich portów lotniczych.

DZIEŃ 2.
Przylot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu. Czas na odpoczynek. Uroczysta kolacja z bogatym wyborem dań lokalnych oraz karnawałowym show tanecznym.

DZIEŃ 3.
Rio de Janeiro Jeep Tour. Przejazd jeepami przez Park Tijuca w kierunku Corcovado. Wejście pod statuę Chrystusa Odkupiciela. Lunch w zabytkowej dzielnicy Santa Teresa z muzyką na żywo i widokiem na Rio. Wieczorem impreza w jednym z 10 najlepszych klubów świata w imprezowej dzielnicy Lapa.

DZIEŃ 4.
Przejazd rowerami przez najpiękniejsze plaże Rio. Następnie mecz Brazylia - Polska w siatkówkę lub piłkę nożną na plaży Copacabana. Wieczorem wizyta w jednej z najlepszych szkół samby.

DZIEŃ 5.
Przejazd do Buzios. Obiad w klimatycznej restauracji w centrum miasta. Następnie Piraci Karaibów po najpiękniejszych plażach Buzios. Na pokładzie muzyka, napoje i przekąski. Wieczorem impreza taneczna w hotelu lub wyjście na miasto.

DZIEŃ 6.
Rajd autami buggy. Uczestników dzielimy na drużyny. Każda musi dotrzeć w wyznaczone miejsce i wykonać kilka zadań. Pomysłowość i kreatywność zostaną nagrodzone. Obiad na plaży. Czas wolny.
Wieczorem uroczyste rozdanie nagród. Impreza taneczna w hotelu lub jednej z dyskotek.

DZIEŃ 7.
Przejazd do Rio de Janeiro. Lunch w kolonialnej restauracji w centrum miasta. Następnie przejazd na Głowę Cukru. Lot helikopterem nad Chrystusem, centrum i Copacabana.  Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

DZIEŃ 8.
Przylot do Warszawy. Zakończenie imprezy.

 

Formularz kontaktowy

Obowiązek informacyjny

Wypełniając formularz kontaktowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Paweł Hammer RIMAC w celach kontaktowych.

* - pola wymagane