Argentyna

Zobacz wybrane programy wjazdów do Argentyny.

Brazylia

Zobacz wybrane programy wycieczek prywatnych i wyjazdów firmowych do Brazylii.

Chile

Odwiedź kraj ognia i wody. Zobacz program.

Konne wyprawy przez pampę

Wyjątkowa przygoda z gauchos w Argentynie

Peru

Wyjazdy prywatne do Peru. Zobacz program.

Kuba

Prywatne zwiedzanie wyspy rewolucji.

Wycieczka rowerowa

Niezwykła podróż przez Argentynę i Urugwaj

Wycieczki do Ameryki Południowej

Zajmujemy się przygotowaniem prywatnych wyjazdów do Ameryki Łacińskiej. Wycieczki do Argentyny i wyjazdy do Brazylii to nasza specjalność. Dodatkowo przygotowujemy indywidualne wyjazdy do Peru, prywatne wycieczki na Kubę oraz do innych krajów Ameryki Łacińskiej.

Wakacje w Ameryce Południowej to doskonała okazja do przekonania się o różnorodności tego regionu. Podczas wycieczki do Ameryki Południowej odwiedzisz miejsca, które do tej pory oglądałeś tylko na zdjęciach. Zobacz największą dżunglę świata - Amazonię. Odwiedź słynne Rio de Janeiro. Odwiedzisz roztańczone Buenos Aires ze swoim tangiem i słynną Avenida 9 de Julio, najszerszą ulicę na świecie. Rodzinne wakacje w Ameryce Południowej to wielka przygoda. Wyjazd z dziećmi do Ameryki Południowej daje możliwość pokazania młodym ludziom niezwykłej fauny i flory regionu i przeżycia wielkie przygody w Ameryce Południowej.

Przygotowujemy wyjazdy prywatne dla zorganizowanych grup oraz wyjazdy firmowe do Ameryki Południowej na zlecenie agencji turystycznych. Organizujemy prywatne wyprawy do Ameryki Południowej wedle wymagań i oczekiwań. Takie wakacje w Ameryce Południowej na długo pozostaną w pamięci.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla ciebie przygotować.