Wycieczki na Kubę

Wczasy na Kubie na zamówienie. Zapewniamy opiekę na miejscu. Zakwaterowanie w domach lub mieszkaniach. Dobry standard. Poczuj Kubę i zwiedzaj na swój sposób.

„Kuba wyspa jak wulkan gorąca”, kraj salsy i cuby libre. Wyjazd na Kubę to nie tylko relaks na pięknych plażach, ale i podziwianie kolonialnej zabudowy (polski przewodnik w Hawanie oraz polski przewodnik w Varadero), jak także ulice pełne zabytkowych samochodów. Wycieczka na Kubę to nie tylko podróż do egzotycznego kraju, ale i podróż w czasie. Unikalny równikowy klimat Kuby i dźwięki salsy wydobywające się z każdego zakamarka intrygują wszystkich. Sytuacja na Kubie szybko się zmienia, dlatego warto zaplanować swoją podróż na Kubę już dziś. Sprzyjająca pogoda na Kubie zachęca do wyjazdów przez cały rok. Prywatny wyjazd na Kubę to doskonała okazja to zobaczenia tych wszystkich miejsc, o których odwiedzeniu zawsze marzyliście, ale nie mieliście okazji się tam wybrać. Zwiedzanie Hawany czy Varadero  to czysta przyjemność. Nasz polski przewodnik na Kubie opowie wam o niej, a także oprowadzi po miejscach, o których nie myśleliście nawet w swoich najśmielszych marzeniach. Przeczytaj również nasz artykuł o tym jak ciekawie spędzić czas w Varadero (link).

Prywatne mieszkania na Kubie do wynajęcia. Zapewniamy zakwaterowanie w prywatnych apartamentach na wynajem w Hawanie i innych miastach. Wyjątkowa okazja do zamieszkania wśród Kubańczyków. W ofercie domy na Kubie na wynajem, domy w Hawanie, domy z basenem w Hawanie, apartamenty do wynajęcia w Hawanie, prywatne mieszkania do wynajęcia w Hawanie. Wysoki standard i dobra obsługa.

Zorganizujemy dla Ciebie lub twojej agencji:

  • wyjazd dla grup zorganizowanych na Kubę,
  • indywidualne wakacje na Kubie,
  • rodzinne wakacje na Kubie,

Zapewniamy pełną obsługę na miejscu, w tym:

  • polski przewodnik po Kubie,
  • ciekawe aktywności,
  • prywatne transfery,
  • rezerwacja hoteli.

Zobacz przykładową ofertę wyjazdu na Kubę

Wyspa jak wulkan gorąca

Liczba dni: do ustalenia
Rodzaj: Koneser
Zobacz najważniejsze miejsca na Kubie i odpocznij na plaży. Wycieczka do Hawany i Varadero. Prywatne zwiedzanie kolonialnej Hawany. Wizyta w fabryce
czytaj więcej