Newsletter
Nowości. Ciekawostki. Oferty. Dołącz!

Wakacje Madera

Organizujemy wczasy na Maderze. Wakacje na zamówienie dla grup przyjaciół i rodzin. Zakwaterowanie w luksusowych willach na Maderze lub apartamentach z widokiem Ocean Atlantycki na Maderze. Zwiedzaj Maderę na swój sposób!

Gigantyczne szczyty wulkanów i głębokie wąwozy. Wiekowe lasy laurowe, rzeczne doliny rzeczne i zachwycające klify. Wszystko to sprawia, że wyjazd na Maderę może być wyjątkową przygodą. Należąca do Portugalii Madera jest zielonym, podzwrotnikowym rajem.

Madera nazywana jest krainą wiecznej wiosny. Średnia temperatura roczna na Maderze i Port Santo to ok. 22ºC a temperatura wody oscyluje między 19- 24ºC. Łagodny klimat Madery zachęca do aktywnego wypoczynku. Krajobrazy Madery to idealna sceneria do pieszych wycieczek.

Bogata baza hotelowa na Maderze może poszczycić się takimi perełkami jak 120-letni  Palace Hotelu Reid's Palace (5*), czy  hotel The Vine (5*) - uznany w 2013 roku za najlepszy hotel na świecie przez World Travel Awards. Turyści, którzy przybędą na wyspę w okresie od stycznia do grudnia mają dużą szansę na uczestniczenie w jednym z wielu wydarzeń kulturalnych takich jak Karnawał na Maderze, Festiwale Win, Festiwal Kwiatów czy Festiwal Kolumba. W kuchni z Madery wyróżnia się także wołowina przyrządzana na wiele sposobów podawana z przepysznym bolo do cacao, tradycyjnym maderyjskim chlebkiem pszenicznym z dodatkiem słodkich ziemniaków, często podawanym z masłem czosnkowym. Bliskość oceanu zapewnia dostatek owoców morza i ryb, w tym słynnej espada.

Źródło: YouTube

Nasza oferta organizacji wyjazdu na Maderę obejmuje m.in.
- przygotowania programu pobytu na Maderze,
- polski przewodnik na Maderze,
- wynajem domu na Maderze,
- organizacja rejsów wokół Madery,
- piesze wycieczki po Maderze,
- zwiedzanie Funchal z przewodnikiem,
- wycieczki 4x4 po Maderze.

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem wycieczki napisz do nas info|rimac.com.pl| |info|rimac.com.pl lub zadzwoń tel. +48 510645115.

Zobacz program wyjazdu

Tylko u nas
Wyspa wiecznej wiosny

Wyspa wiecznej wiosny

Liczba dni: dowolna Data wyjazdu: dowolna
Rodzaj: Koneser

Propozycja wyjazdu na Maderę dla osób ceniących sobie indywidualne podejście i prywatny serwis usług. Program można dowolnie modyfikować, tak

czytaj więcej