Barcelona na weekend

Barcelona, Hiszpania

Liczba dni: 5 dni
Rodzaj: Koneser

Zobacz Barcelonęmiasto Gaudiego. Przygotujemy dla Ciebie spacer po Barcelonie z przewodnikiem, wieczór z flamenco lub romantyczny rejs. Zapewniamy pełną obsługę, w tym opiekę polskiego przewodnika w Barcelonie.

W trakcie wycieczki:

  • zobaczysz miejsca związane z życiem i twórczością Gaudiego,
  • zasmakujesz miejscowych specjałów,
  • poczujesz temperament flamenco,
  • będziesz mógł podziwiać Barcelonę z perspektywy morza.

Oferta skierowana do osób i grup, które chcą maksymalnie wykorzystać czas spędzony w Barcelonie. Program pełen jest atrakcji, również niekonwencjonalnych. Oprócz pieszego zwiedzania miasta w programie przewidujemy rejs wzdłuż wybrzeża, pokaz fontann oraz wieczór flamenco. Stolica Katalonii olśniewa swoim klimatem, przekonaj się sam wyruszając w niesamowitą podróż. Osoby lub grupy zainteresowane realizacją wyjazdu prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 510 645 115 lub info|rimac.com.pl| |info|rimac.com.pl.

Zapraszamy!

Cosmo Caixa - Największa atrakcja barcelońskiego muzeum nauki mieści się na 8 kondygnacjach, a każda z nich przedstawia inne piętro amazońskiej dżungli. Oprócz 30-metrowego drzewa, rzeki piranii czy żywych żółwi, węży i ptaków znajdziemy tu także przeurocze kapibary – największe gryzonie świata.

Możemy tu poczuć na własnej skórze opady z lasu deszczowego, wejść do komory mgłowej albo po prostu nacieszyć się klimatem Amazonii. Muzeum czynne jest od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00-20:00. Wejście do niego kosztuje zaledwie kilka euro, jednak warto zarezerwować na nie sporo czasu ponieważ z pewnością jest w nim dużo do zobaczenia.

Rejs wzdłuż barcelońskiego wybrzeża - poczuj morze doznań, zobacz Barcelonę z zupełnie innej perspektywy, żegluj wzdłuż jej oszałamiającego wybrzeża. Spójrz przez wodę na słynną panoramę miasta i fale Morza Śródziemnego w pięknej żaglówce. Nie martw się jeśli nie posiadasz żadnego doświadczenia w żeglowaniu, ciesz się chwilami ze swoimi bliskimi pod czujną opieką skippera i przewodnika.

Wypływając z Barcelony  będziesz mógł podziwiać z nieznanej dotąd perspektywy obiekty takie jak Sagrada Familia, Wzgórze Montjuic Portu Olimpijskiego i wiele innych zabytków. Poczuj bryzę oceanu na twarzy, a kapitan zadba o to by przekazać ci wszystkie umiejętności - tak byś poczuł się jak prawdziwy marynarz. Podnieś żagle, chwyć za ster lub jeśli wolisz, po prostu usiądź, odpocznij i cieszyć się niezwykle malowniczą podróżą.

Nie ma to jak poczuć szum fal, aby uciec od zgiełku wielkiego miasta, a ta trasa jest idealnym sposobem, aby przeżyć niezapomnianą podróż w Barcelonie. Biorąc pod uwagę wielkość łodzi liczba pasażerów jest bardzo niska, co pozwala na poświęcenie każdemu z gości mnóstwa czasu i uwagi, które pomogą Ci opanować nowe umiejętności i zwrócić uwagę na atrakcje na horyzoncie.

Pokaz flamenco w Palacio Flamenco - to jedno z najlepszych miejsc w Barcelonie, aby doświadczyć tej namiętnej i ognistej formy sztuki. Ten nowoczesny tablao mieści się w gustownie odnowionym, ale utrzymanym w starym stylu sali muzycznej w samym sercu Barcelony. Wybierz jedną z wielu różnych opcji menu dostępnych w doskonałej restauracji Palacio, by następnie cieszyć się show. Podróż przez różne odmiany zmysłowego flamenco poruszającego do głębi serca - to będzie niezapomniany wieczór.

Na scenie znajdzie się ponad 17 artystów w tym śpiewacy, tancerze, gitarzyści i wiele innych muzyków by odegrać dla Państwa tętniący życiem i uduchowiony spektakl pełen kolorów i emocji.

Spektakl składa się z całkowicie oryginalnych choreografii do muzyki specjalnie skomponowanej dla każdego widowiska. Widowisko pełne piękna, światła, koloru i pasji.

Można wybierać spośród kilku różnych opcji menu oferujących najlepsze katalońskie i andaluzyjskie specjalności lub po prostu zrelaksować się przy drinku przed rozpoczęciem show. Cokolwiek wybierzesz - to będzie noc do zapamiętania. Olé!

Czas trwania: jedna godzina. W każdym koncercie jest 30 minut Flamenco. Atrakcje przed startem: wystawa audiowizualna przedstawiająca genezę flamenco, flamenco z dwoma klasami artystów w języku angielskim.

Dzień 1.
Przelot do Barcelony. Transfer do hotelu. Czas wolny. Wieczorem spektakl śpiewające fontanny przy Palacio Nacional.

Dzień 2.
Miasto Gaudiego. Zwiedzanie Barcelony z polskim przewodnikiem. Zaczniemy od słynnej La Rambla. Odwiedzimy m.in. La Boqueria – wielki bazar. La Ramblę zamyka Placa de Catalunya z dwiema pięknymi fontannami,. Następnie spacer monumentalym Paseo Garcia. Na koniec odwiedzimy słynną La Sagrada Familia - Bazylikę, która od lat jest w ciągłej budowie. Wieczorem - pokaz flamenco w Palacio Flamenco

Dzień 3.
Zwiedzanie Barcelony z polskim przewodnikiem - ciąg dalszy. Tego dnia odwiedzimy m.in. Park Guell - ogromny ogród znajdujący się w górnej części miasta. Schodząc z parku schodami w dół docieramy do dzielnicy Gracia. Następnie słynne Barrio Gotico, czyli najstarsza, średniowieczna dzielnica Starego Miasta, której dumą jest katedra św. Eulalii, Bazylika Santa Maria del Mar oraz Pałac Rządu Katalonii. Po południu wizyta w Cosmo Caixa.

Dzień 4.
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu czas na samodzielne odkrywanie miasta. Proponujemy wybrać się na plażę i spędzić ten dzień nad morzem, ale także wyruszenie w niezwykły rejs "Zakochaj się w Katalonii". 

Dzień 5.
Transfer na lotnisko i przelot do miejsca docelowego. Zakończenie wyjazdu.

Formularz kontaktowy

Obowiązek informacyjny

Wypełniając formularz kontaktowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Paweł Hammer RIMAC w celach kontaktowych.

* - pola wymagane