Wycieczka do Barcelony

Spędź weekend w Barcelonie. Poznaj miasto Gaudiego i plaże Costa Brava. Gwarantujemy pełną obsługę na miejscu. Niezwykły klimat i piękna architektura. Wspaniałe jedzenie, gorące słońce i plaże miejskie. To tylko kilka rzeczy, które co roku przyciągają do Barcelony tysiące turystów. To drugie co do wielkości miasto w Hiszpanii jest jednym z najpiękniejszych miast Europy.

Zwiedzanie Barcelony jest wyjątkowym spotkaniem z historią i kulturą Hiszpanii i Katalonii jednocześnie. Ta pełna urokliwych zaułków i zabytkowych budowli hiszpańska metropolia, to idealne miejsce na Twoje następne wakacje lub wyjazd weekendowy do Hiszpanii. Wizyta w Barcelonie to też dobra okazja na wakacje na Costa Brava. Bogata infrastruktura hotelowa i rekreacyjna oraz plaże Costa Brava czekają na Ciebie. Pobyt w Barcelonie można także połączyć z obejrzeniem na żywo meczu FC Barcelona. Bezpośrednie połączenia lotnicze do Barcelony (lotnisko Girona) z kilku polskich miast proponują tanie linie lotnicze.

Wszystko to sprawia, że Barcelona i jej okolice to ciekawa propozycja na krótkie wakacje w Hiszpanii lub początek dłuższej podróży przez ten kraj. Chętnie przygotujemy je dla Ciebie.

W naszej ofercie m.in.
- przygotowania programu wycieczki do Barcelony,
- zwiedzanie Barcelony z polskim przewodnikiem,
- wynajęcie apartamentu w Barcelonie,
- zakup biletów na mecze FC Barcelona na Camp Nou,
- organizacja innych atrakcji turystycznych w Barcelonie i Hiszpanii.

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem wycieczki napisz do nas info|rimac.com.pl| |info|rimac.com.pl lub zadzwoń tel. +48 510645115.

Zobacz przykładowy program wyjazdu

Barcelona na weekend

Liczba dni: 5 dni
Rodzaj: Koneser
Zobacz Barcelonę - miasto Gaudiego. Przygotujemy dla Ciebie spacer po Barcelonie z przewodnikiem, wieczór
czytaj więcej